BİZE ULAŞIN

KALİTELİ BUTİK BİR YAŞAMIN DAVETLİSİSİNİZ

Her geçen gün değerine değer katan İstanbul’un yükselen semti Kayaşehir’de, merkezi konumun fonksiyonel mimariyle birleştiği yüksek yatırım değerine sahip ve en özel dairelerin bulunduğu Birbahçe Başakşehir2
3+1, 4+1, 4+2 dubleks, 6+2 dubleks ve villa tipi konut seçenekleri ile konforu her adımda yaşamınıza katıyor.

HER GÜN TAZELENİN

Az katlı yatay mimari ayrıcalıklarıyla, 2.600 m² yeşil alana sahip bahçenize baktığınız balkonunuzdan her sabah tazeleneceksiniz. Çocuk parkı ve aktivite alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz her an ruhunuzu yenilerken, özenle tasarlanmış keyifli yürüyüş yolları ve geniş peyzaj alanlarında doğadan aldığınız enerjiyle gün boyu zinde kalacaksınız.

GENİŞ İÇ MEKÂNLARDA KONFORU YAŞAYACAKSINIZ

Butik tasarlanan Birbahçe Başakşehir2 her konut tipine özgü geniş iç tasarımları ile yeni sakinlerini bekliyor. Villaları hariç, 3 oda 1 salondan, 4 oda 1 salon daire tipleri ve dubleks seçenekleri ile ferah yaşam alternatifleri sunuyor.

Geniş balkonları, bahçeye açılan dairelerinde 14 m² - 27 m² arası, villalar için 85 m² -145 m² arası bahçe kullanım alanı imkânı ile temiz havanın tadını çıkartacaksınız.

FERAH ALANLAR, ZARİF ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR

Sıcaklığın en kullanışlı, ferahlığın en zarif, sadeliğin en güzel haliyle yansıdığı Birbahçe Başakşehir2; estetik ve işlevselliği tam orta noktada buluşturuyor. Yaşanacak en güzel anlara, ferah yaşam alanları ve huzur dolu bir alan eşlik ediyor.

BirBahçe 0538 471 94 50